Logo

profil

Ve firmě projekce Kaleta se převážně zabýváme projekční činností ve stavebnictví. Hlavní podíl naší činnosti tvoří individuální projekty rodinných domů včetně domů nízkoenergetických a pasivních .Zabýváme se mimo projektování rodinných domů, průmyslových staveb a vypracováním architektonických návrhů také zpracováním stavebně technických  posudků a statických výpočtů.

V rámci našich činností Vám nabízíme vyhotovení komplexní dokumentace projektu rodinného domu, přes osazení domu na konkrétní parcelu až po projekty přípojek inženýrských sítí.

 

Působíme převážně v moravskoslezském kraji, ale  nejsme geograficky omezeni. Projektovali jsme  v Čechách i na Slovensku. V oboru působíme více než 20 let.

 

Při projektování staveb jsme  realizovali tisíce obchodních případů. O kvalitě našich projektů se už mohly přesvědčit tisíce spokojených zákazníků, kteří si dům staví nebo už bydlí v rodinném domě postaveném podle našeho projektu. Naše rodinné domy jsou vždy navrhované podle nejmodernějších trendů z oblasti architektury, ergonomie, stavební fyziky.

 

Vždy je individuálně přihlíženo k  představě investora, aby projekt rodinného domu splnil všechna jeho očekávání a zárovň všechny požadované normy.